Haber Detayı
14 Ekim 2018 - Pazar 19:37
 
FIFA 2019’da şaşırtan hata
FIFA 2019’da şaşırtıcı bir hata sosyal medyanın gündemine oturdu. Oyun esnasında meydana gelen hatanın videosu oyun severlere resmen pes dedirtti.
TEKNOLOJİ ve SOSYAL MEDYA Haberi
FIFA 2019’da şaşırtan hata

Bilgisayar oyunlarında hatalar kimi zaman can sıkıcı kimi zaman ise komik olabiliyor. Oyunda tam hedefe varmak üzereyken meydana gelen hata ne kadar can sıkıcıysa, FIFA 2019 ʹda ortaya çıkan hata gibi olanlar ise tebessüme yol açıyor.Webteknoʹda yer alan habere göre, oyunda serbest vuruş kullanmak için oyuncu topun başına geçiyor. Real Madrid’in savunma oyuncusu Marcelo freekick’i kullanmak için topun başına geçtiği an kaşla göz arasında Paul Pogba beliriyor ve topu ileriye itiyor. .

FIFA 2019ʹda şaşırtıcı bir hata sosyal medyanın gündemine oturdu. Oyun esnasında meydana gelen hatanın videosu oyun severlere resmen pes dedirtti. YORUM YAP Google Plusʹta paylaş

 

Defans oyuncularının bu gayet yavaş giden topu kolaylıkla alacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Ne olduğunun farkına varamayan ve korkudan felç olan oyuncular yuvarlanarak kaleye giden topu seyrediyorlar.Ancak olaylar daha da karışıyor! Oyun bu durumu gol olarak değerlendirmiyor. Nasıl yaptığı konusunda hala bir cevabımız olmasa da Neymar topu, gol atması gereken kalenin içinden çıkartmayı ˮbaşarıyorˮ.

 

Tam da bu noktadan sonra oyun kendine gelmiş olacak ki oyuncular tekrar normal tepkiler vermeye başlıyorlar.Videoyu izledikçe daha fazla şeyi fark etmeye başlıyorsunuz. Örneğin “vuruştan” sonra Neymar’ın barajın içinden geçmeye çalıştığını ve gerçekten de bunu başardığını ilk izleyişte fark etmediniz. Bir daha izleyin, bekliyor olacağız.

Peki, top yavaşça kaleye yuvarlanırken barajın yanlarından geçen topu engellemek için zıpladığını fark ettiniz mi? Fark etmediyseniz tekrar izleyip bu mükemmel ana da şahitlik etmenizi öneririz.

Kaynak: Editör: Emre Akpınar
Etiketler: FIFA, 2019’da, şaşırtan, hata,
Yorumlar
Haber Yazılımı